Kontaktinformasjon Fagforening helse og velferd - Fagforbundet

Kontaktinformasjon Fagforening helse og velferd

Her finner du kontaktinformasjon for leder, nestleder og de hovedtillitsvalgte i interimsperioden for Fagforening for helse og velferd

Leder

Asthøy Stein

stein.asthoy@sosiale.no

90910746

Nestleder

Reinhardtsen Ann Kristin

ann-kristin.reinhardtsen@fagforbundet.no

92411104

HTV-Frogner

Espaillat Joan

joansletten@hotmail.com

94143387

HTV ST Hanshaugen

Kaus Kristin

kristin.kaus@bsh.oslo.kommune.no

90744608

HTV Sagene

Lundbo Krister

krister.lundbo@bsa.oslo.kommune.no

22222990/ 91827995

HTV Grünerløkka

Hansgaard Steinar

steinar.hansgaard@bga.oslo.kommune.no

95757169

HTV Gamle Oslo

Rosenlund Hege

hege.rosenlund@c2i.net; gof.post@bgo.oslo.kommune.no

97773232

HTV Nordstrand

Løvlien Torill

tolov55@live.no

99390118

HTV Søndre Nordstrand

Bøckman Elisabeth

nfagfore@online.no

22619584/ 90023490

HTV Østensjø

Olstad Fredrik

81olstad@gmail.com

93247863

HTV Alna

Causevic Sadeta

sadeta.causevic@bal.oslo.kommune.no

94807064

HTV Stovner

Reinhardtsen Ann Kristin

ann-kristin.reinhardtsen@fagforbundet.no

92411104

HTV Grorud

Demba Hege

hege.demba@bgr.oslo.kommune.no

99123538

HTV Bjerke

Sivarajah Sathiyaruben

sathi.sivarajah@bbj.oslo.kommune.no

95033001

HTV Nordre Aker

Marthinsen Eirin

eirinsen@gmail.com

92023775

HTV Vestre Aker

Havstein Lill Merete

lill.havstein@gmail.com

93225687

HTV Ullern

Engja Kjetil

kjetil.engja@bun.oslo.kommune.no

95307296

HTV Helseetaten

Eilertsen Stig

stig.eilertsen@hel.oslo.kommune.no

90943169

HTV Velferdsetaten

Asthøy Stein

stein.asthoy@sosiale.no

90910746

HTV Arb.treningsbedriften

Hillestad Ole

ole.hillestad@atf.oslo.kommune.no

90615366