Kontaktinformasjon Fagforbundet forvaltning - Fagforbundet

Kontaktinformasjon Fagforbundet forvaltning

Her finner du kontaktinformasjon for leder, nestleder og hovedtillitsvalgte i Fagforbundet forvaltning.

Leder

Olsen Grete Møistad

gretemoistad.olsen@byr.oslo.kommune.no

95854541/

23461756

Nestleder

Rønbeck Marte

fagforbundet@bsa.oslo.kommune.no  

41677052

HTV-Frogner

Grimsrud Stig Atle

stig.atle.grimsrud@bfr.oslo.kommune.no

92292665

HTV ST Hanshaugen

Kaus Kristin

kristin.kaus@bsh.oslo.kommune.no

90744608

HTV Sagene

Rønbeck Marte

fagforbundet@bsa.oslo.kommune.no

41677052

HTV Grünerløkka

Follerås Siri

siri.folleras@bga.oslo.kommune.no

45219180

HTV Gamle Oslo

Petersen Espen

espen.petersen@fagforbundet.no

92239540

HTV Nordstrand

Torp Kristin Margrethe

jtorp1@chello.no

45282813

HTV Søndre Nordstrand

Søndenaa Tom Jarl

tom.jarl.sondenaa@bsn.oslo.kommune.no

41244196

HTV Østensjø

Olstad Fredrik

81olstad@gmail.com

93247863

HTV Alna

Aydin Fatma

fatma.aydin@bal.oslo.kommune.no

90561895

HTV Stovner

Eriksen Petter

petter.eriksen3@getmail.no

91168136

HTV Grorud

Østlund Bjørn

Bjorn.ostlund@bgr.oslo.kommune.no

98220152

HTV Bjerke

Langsrud Lisbet

lisbet.langsrud@bbj.oslo.kommune.no

92621145

HTV Nordre Aker

Smedholen Wenche

wenche.smedholen@bna.oslo.kommune.no

90739995

HTV Vestre Aker

Frisvold Asle Jøran

fva.648@gmail.com

91155349

HTV Ullern

Nagvik Geir Asbjørn

geir.nagvik@vikenfiber.no

93608766

HTV Sykehuspartner

Schanche Tatjana

tatjana.schanche@sykehuspartner.no

97637568

HTV Omsorgsbygg

Martinsen Jens

jens.martinsen@oby.oslo.kommune.no

98285576

HTV Boligbygg

Øien Odd Dagfinn

dagfinn.oien@bby.oslo.kommune.no

93428056

HTV EBY

Hoel Line

linehoel@hotmail.com

99319817

HTV Byrådsavdelingene

Daarstad Mette

mette.daarstad@byr.oslo.kommune.no

23461174/ 95171904

HTV Rådhusets forvaltningstjeneste

Hajji Benyones

benyonas.hajji@rft.oslo.kommune.no

93051623/ 23461806

Kontaktperson Byantikvaren

Birkeland Mai Liss

mai.liss.birkeland@bya.oslo.kommune.no

48185634/ 23460252

Kontaktperson Helse- og sosialombudet

Inger Grethe Pettersen

 

 

Kontaktperson Kommuneadvokaten

Vadheim Anne-Gunn

anne.gunn.vadheim@kao.oslo.kommune.no

91108692

HTV Næringsetaten

Throndsen Synnøve

synnove.throndsen@nae.oslo.kommune.no

93432673/

23460027

HTV Oslo Pensjonsforsikring

Fredriksen Linda

Linda.Fredriksen@opf.no

92446860

Kontaktperson Overformynderiet

Walland Hilde

hilde.walland@ofm.oslo.kommune.no

91889820/ 23432603

HTV UKE

Bergman Ole-Martin

ole-martin.bergman@uke.oslo.kommune.no

93217337/ 23491609

HTV Pensjonistforbundet

Bergan Hilde

hilde.bergan@pensjonistforbundet.no

99460721

HTV Kommunerevisjonen

Nyborg Lisbeth

lisbeth.nyborg@krv.oslo.kommune.no

91679963

HTV Plan- og bygningsetaten

Hussain Fauzia

 

98495793

HTV NBBL

Pedersen Brita Schmidt

bsp@nbbl.no

91137707

HTV Ruter

Fredriksen Olav Kristian

olav.fredriksen@ruter.no

48141267