Kontaktinformasjon for fagforeninger i streik - Fagforbundet

Kontaktinformasjon for fagforeninger i streik

Fagforening

Streikekontor - Besøksadresse

Mail

Tlf

Fagforbundet Alna

Sørensbulls vei 4, Furuset senter/ forum

Fagforbundet_alna@Yahoo.no

 Mona Marthinsen 90696955

Åse  Holvik 46929791

Fagforbundet Bjerke

Rødbergveien 2 A, 0591

bjerke.fagforbundet@online.no

Sathi Sivarajah 95033001

Ann-Cathrin Zalachas 92613201

Hill Nielsen 95780054

Fagforbundet Frogner fagforening

Slemdalsveien 3b, inngang Gardeveien

fagforbundet.frogner2@getmail.no

Kontor  22 56 64 75

Espen Syversen 48147598

Trine Posaas Nilsen 90586831

Fagforbundet Grorud

kommer

h.midtby@online.no

Harald Midtby: 47237105

Mette t Lysvik: 93090379

Glenn Korshaugen: 93472852

Grünerløkka fagforening:

Private virksomheters fagforening, Hausmannsgate 6

ffg629@start.no

Ingeborg Wæthing: 95942413

Siri Follerås: 45219180

Nordre Aker fagforening

Brekkeveien 6,

ingbjoe2@online.no

Kontor tlf 22 23 70 80

Ingri Bjørnvevik 92491612

Fredrik Lothe 90 97 47 84

Fagforbundet Nordstrand

Lambertseterveien 35, 1154 Oslo

reier.dahl@getmail.no/

 kjersti.johansen@fagforbundet.no

Wenche Dahl 48023901

Kjersti Johansen 41330995

Fagforbundet Sagene fagforening

Rodeløkkens kolonihager, Rosenhoffgata 20

streik.sagene@gmail.com

Marte B Rønbeck 416 77 052

Tim Sørensen 954 36 320

Fagforbundet Stovner

Vestli IL klubbhuset v/ Jesperud Adrs : Raghild Scibbyes vei 2 

 

Rigmor Holen  99456698

Fagforbundet Østensjø

Abildsø Folkets( kl. 07.30  til kl. 16.00.)

anne-britt@hovding.no

Anne Britt Hovding 90964661

Oslo havnevesens personalforening

Skur 38 på havna

St-hops@online.no

Steinar Hopstad 41043841

Vann og avløpetatens fagforening

Skøyenåsveien 19b 0686 Oslo.

020vaff@gmail.com

Thomas Eliassen  95962926

Håvard Engebretsen 95276369

Trafikketatens fagforening

Hausmannsgt 6

lars_ole.beichmann@getmail.no

l-peinarsen@hotmail.com

 Lars Ole Beichman 93227781

Lars Petter Einarsen 95.40.62.13

FagforbundetVestre Aker    

Sørkedalsveien  148, 0580 Oslo

emhammer online.no

Oddbjørn Brødreskift 91155349

Plan og bygningsetatens fagforening

Nordregate 25

Fauzia.hussain@gmail.com

Fauzia Hussain 98495793/

Nestleder 47010170

Fagforbundet Oslo kemnerkontor   

 

 

48118139

Fagforbundet Fagforeningen ledelse og administrasjon

 

postmaster@fagforbundet325.no

Kjersti Lyster 22991820/92661252/

22991901