Disse ble valgt på regionsmøte - Fagforbundet

Disse ble valgt på regionsmøte

samlebilde.jpg

Hvem ble valgt på regionsmøte? Vi gir deg alle svarene og gratulerer alle sammen. Dette er et sterkt lag som skal kjempe for våre medlemmer de neste to årene.

Regionstyret

Leder: Roger Dehlin Fagforbundet Pleie og Omsorg, Oslo

1. nestleder: Vidar Evje Fagforbundet Barn og Oppvekst, Oslo

2. nestleder: Anna Elisabeth Uran Fagforbundet Sykehus og Helse, Oslo

Politisk sekretærer:

  • Trine Posaas Nilsen Fagforbundet Barn og Oppvekst, Oslo
  • Lasse Skurtveit Fagforbundet Pleie og Omsorg, Oslo

Opplæringsleder: Kjell Håkon Norås Fagforbundet Barn og Oppvekst, Oslo

Styremedlemmer:

  • Siri Follerås Fagforbundet Pleie og Omsorg, Oslo
  • Terje Strømsnes Fagforbundet Teknisk Fagforening, Oslo
  • Berit Tevik (ny) Fagforbundet Barn og Oppvekst, Oslo
  • Bjørn Wølstad-Knudsen Fagforbundet Sykehus og Helse, Oslo
  • Stine Westrum Fagforbundet Helse, Sosial og Velferd, Oslo
  • Tom Sørensen (ny) Fagforbundet Post Oslo og Omegn

Varamedlem:

  • Mari Røsjø (ny) Fagforbundet Teater og Scene

 

Styret i yrkesseksjon helse og sosial

Leder: Helge Sporsheim Fagforbundet Pleie og Omsorg, Oslo

Nestleder: Anita Lund Fagforbundet Pleie og Omsorg, Oslo

Styremedlemmer:

  • Preben Torbjørnsen Fagforbundet Helse, Sosial og Velferd, Oslo
  • Ellinor Lønnå (ny) Fagforbundet Sykehus og Helse, Oslo
  • Håkon Sandbakken Fagforbundet Barn og Oppvekst, Oslo

Varamedlemmer:

  • Anne Hilleren Fagforbundet Pleie og Omsorg, Oslo
  • Cathrin Snare Fagforbundet Sykehus og Helse, Oslo

 

Styret i yrkesseksjon kirke, kultur og oppvekst

Leder: Randi Færevik Fagforbundet Barn og Oppvekst, Oslo

Nestleder: Jessica Rundin Fagforbundet Barn og Oppvekst, Oslo

Styremedlemmer:

  • Vanessa Riviere Fagforbundet Barn og Oppvekst, Oslo
  • Grethe Tangen Fagforbundet Barn og Oppvekst, Oslo
  • Osama Khalil Fagforbundet Barn og Oppvekst, Oslo

Varamedlemmer:

  • Tone Caroline Knee Fagforbundet Barn og Oppvekst, Oslo
  • Mette Hartander (ny) Fagforbundet Barn og Oppvekst, Oslo

 

Styret i yrkesseksjon samferdsel og teknisk

Leder: Lars Ole Beichmann Fagforbundet Teknisk Fagforening, Oslo

Nestleder: Eva Iren Slemmen Fagforbundet Pleie og Omsorg, Oslo

Styremedlemmer:

  • Anne Sandborg Fagforbundet Teknisk Fagforening, Oslo
  • Linda N. Amundsen Oslo Sporveiers Arbeiderforening, Oslo
  • Morten Olsen (ny) Fagforbundet Post Oslo og Omegn

Varamedlemmer:

  • Lars-Erik Skjær (ny) Fagforbundet ForSe - forvaltning og service
  • Trond Grande Fagforbundet Barn og Oppvekst, Oslo

 

Styret i yrkesseksjon kontor og administrasjon

Leder: Sonia Khan Fagforbundet Helse, Sosial og Velferd, Oslo

Nestleder: Lensley Baya (ny posisjon) Fagforbundet ForSe - forvaltning og service

Styremedlemmer:

  • Øivind Nordahl Fagforbundet Pleie og Omsorg, Oslo
  • Lill Merete Havstein Fagforbundet Helse, Sosial og Velferd, Oslo
  • Ronald Eriksen (ny) Fagforbundet Post Oslo og Omegn

Varamedlemmer:

  • Linda Hægdal (ny) Fagforbundet Pleie og Omsorg, Oslo
  • Tove Rundtom (ny) Fagforbundet Post Oslo og Omegn

 

Ungdomsutvalget

Leder: Maren Oddvang Fagforbundet Barn og Oppvekst, Oslo

Nestleder: Jørgen Aanerud Fagforbundet Pleie og Omsorg, Oslo

Styremedlemmer:

  • Ida Renate Olsen Fagforbundet Pleie og Omsorg, Oslo
  • Andreas Wang (ny) Fagforbundet Post Oslo og Omegn
  • Suzanne Mengkrogen Fagforbundet Sykehus og Helse, Oslo

Varamedlemmer:

  • Gry Elisabeth Harvigen (ny) Fagforbundet Post Oslo og Omegn, Oslo
  • Viktoria Dahl (ny) Fagforbundet Helse, Sosial og Velferd, Oslo

 

Pensjonistutvalget

Leder:Kjell Engebretsen Fagforeningen for ledelse og administrasjon

Nestleder: Ann Inger Blakli Fagforbundet ForSe - forvaltning og service

Styremedlemmer:

  • Marianne Næss Fagforbundet Barn og Oppvekst, Oslo
  • Hans Jacob Schultz (ny) Fagforbundet Post Oslo og Omegn
  • Roger Eriksen Fagforbundet Sykehus og Helse, Oslo

Varamedlemmer:

  • Liv Cranner (ny) Fagforeningen for ledelse og administrasjon
  • Mariane Sandholt Fagforbundet Sykehus og Helse, Oslo

 

Sekretærer

  • Lasse Kristiansen Fagforbundet Barn og Oppvekst, Oslo
  • Stein Olav Ringen Fagforbundet Helse, Sosial og Velferd, Oslo
  • Sidsel Strand Fagforbundet Pleie og Omsorg, Oslo
  • Kathrine Forsdahl Fagforbundet Pleie og Omsorg, Oslo
  • Ola Laskemoen Oslo Havnevesens Personalforening

 

Fane 2/kassererveileder

  • Elin Vinje Fagforbundet ForSe - forvaltning og service

 

Revisjons- og kontrollkomité

Leder: Toril Hansen Fagforbundet Pleie og Omsorg, Oslo

Medlemmer:

  • Kleiv Fiskvik Fagforbundet Barn og Oppvekst, Oslo
  • Liv Skogstad Fagforbundet ForSe - forvaltning og service

 

Skoleringsutvalg

Nestleder: Karina Torsæter (ny posisjon) Fagforbundet Sykehus og Helse, Oslo

Medlemmer:

  • Ajras Akhtar Fagforbundet Pleie og Omsorg, Oslo
  • Håvard Engebretsen Fagforbundet Teknisk Fagforening, Oslo
  • Kjartan Goksøyr Fagforbundet Pleie og Omsorg, Oslo

Varamedlemmer:

  • Nina Walther Fagforbundet Barn og Oppvekst, Oslo
  • Jeanette Thorsrud Fagforbundet Barn og Oppvekst, Oslo